Vítám vás na webových stránkách stáje Diakara

 https://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/icons/podkova.jpg

Ahojky...Tato stránka je věnovaná koníkům značky schleich

 

Koníků mám zstím ve stádě 16 z toho 3 hříbata.

SR HLASTESE NA EMAIL UVEDENÝ V KONTAKTECH DĚKUJI

 

                                                                                                                                     https://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/icons/podkova.jpg

ZATÍM ACHOOJKY

https://www.zkabelky.wz.cz/grafika/pusa.png


Novinky

Proběhl VT!!

12.04.2010 09:06
Ahoooj Lidičky mooc jste mi chyběli, o veliokonocích jsme pořádali  VT   zúčastěné stáje a ranče: Stáj...

—————

Nový koníci

02.04.2010 11:52
Tak mám dva nové konísky Fríského hřebce a Lusitana.Frís dostaj jméno Anor a Lusitan Dante.... Budou jsem zařezeni, a budou také fotky na rajčeti.

—————

Jsem zpátky a se mnou celej web

02.04.2010 11:49
Ahoojky všem, už je to O.k konečne vše jede jak má..! Konici se mají užasně teď už ale bydlí na poličce jelikož nemám tolik mista na stáje.a mamka mi je vyhodila takže mám jen jednu tu pravou schleich.Jinak nic nového. Tak se mějte hezky a veselé velikonocee!!a Pěknou pomlásku i koníkům  

—————

Nový koníci 10.2.2010

13.02.2010 13:09
Ahoojky,tak máme dva nové koníky kteří byli zakoupeni 10.2.2010....Je to hříbě knabstruppera (nevím jak se to píše) a hřebec pinta hřebec dostal jméno Monty hříbě noví jméno Dee(Dí) Foto bude na rajčeti do konce výkendu. A už je najdete v rubrice naši koníci

—————

Ahojky píšu a píšu

05.02.2010 20:43
Ahoojky lidičky zase píšu a píše zase mě chytl ten amok... teď o víkendu což je zzitra už sobota no budou muset být koníci sami ja musím jit spát asi k babičce x( a mě se vůbec nechce přijede k  nám návštěva až z Brna a my bydlíme asi 30km od Ostravy takže se těším ale koníci budou muset jít...

—————

Veterina!

01.02.2010 19:11
Tak máme novou rubriku veterinární spisy tam se dozvíte čím vším naší koníci trpí.... No tak zatím máme jedinou nemoc což je kaše,l ale další koník kulhá ale zatím to chladíme ledem a pomáhá nám to, a o víkendu a i teď bez ježdění asi bude stát boužel je to koník nabitý energii ale na každého to...

—————

Pro vás III díl

01.02.2010 17:46
Ahojky dneska zase bloguju .... mám tu pro vás novou anketu je pod novinkami na uvodní straně xD s pozdravem vaše SD a Kačíís  

—————

Pro vás II díl

01.02.2010 12:22
Mát tu pro vás II díl zajíavého čtení Mohu vám upravit fotky nebo udělat video na YouTobe neváhejte a pište emaily odpovídám rychle a jasně tady mám pro vás i odkaz na video je to ranč Lucky Altmanové(odkaz na její web najdete v menu  dál klikněte na...

—————

Pro vás!!!

01.02.2010 12:17
Zdravím SRka a ostatní kteří chtějí být se mnou SRko xD v menu máte rubriku SR a pod tím jsou moji SR a pravidla SR !!! Tímto prosím všechny ať si to přečtou zatím děkuji!!!

—————

Píšu Píšu

31.01.2010 14:36
Ahoojky všem co čtou mojí novinku po trochu delší době xD No na ranči nemáme zatím žádného nového koníka což je mi velice líto ale ani to teď nevadí... koníci teď nejsou příliš fit a nechci aby se ještě další nakazili to by bylo pro mou stáj velice blbé. x( O co přesněji jde...? O kašel který sem...

—————


Diskusní téma

Datum: 05.02.2010

Vložil: Kača-Majitelka

Titulek: ZDRAVÍM

zdravím naše všechny návštěvníky... pokud máte ranč nebo stáj koníků schleich to jste na tom ok místě xD Zanechte vzkaz a můžeme být SRka xD

Odpovědět

—————





Kontakt

Diakara


Anketa

čtete naše novinky??

Ano
63%
64

Nee
37%
38

Celkový počet hlasů: 102